logo

 www.papilduolimpas.lt - tai patogaus valdymo el. parduotuvė, kurioje Jūs įsigysite aukščiausios kokybės maisto papildų bei aksesuarų sportui. Mūsų el. parduotuvė yra platus asortimentas maisto papildų sportuojantiems, aktyviai gyvenantiems, bei savo sveikata besirūpinantiems žmonėms. Pas mus rasite gausų maisto papildų pasirinkimą skirtų masei auginti, jėgai didinti, miegui gerinti, lieknėjimui, vitaminų bei maisto papildų sąnariams.

 Vizija. Prekiaujame tik visame pasaulyje pripažintais profesionalių maisto papildų gamintojais. Klientų ir partnerių vertinami dėl nepriekaištingos kokybės gaminių, padedančių pasiekti realius rezultatus.

 Misija. Padėti profesionaliems kultūristams, atletams bei mėgėjams atskleisti savo tikrąjį genetinį potencialą!

Maisto papildai:

Maisto papildai – tai koncentruotas vitaminų bei kitų mūsų organizmui naudingų medžiagų kompleksas. Maisto papildai moterims padės padailinti figūrą, o maisto papildai vyrams leis padidinti raumenų masę. Kadangi vien sportuojant šių tikslų sunku pasiekti, Jums padės į kasdienę mitybą įtraukti maisto papildai. Mūsų parduotuvėje siūlomus maisto papildus galite greitai ir be vargo užsisakyti internetu.

Dažnas rinkdamasis maisto papildus tikrina, kokioje šalyje jie yra pagaminti, iš kur gauti naudojami ingredientai, kokiu būdu jie išgauti: sintetiniu ar natūraliu. Tai reiškia, kad maisto papildų kilmė yra išties svarbi. Štai kodėl mūsų internetinė parduotuvė „Papildų Olimpas“ savo klientams siūlo platų kokybiškų maisto papildų pasirinkimą iš Kanados ir Amerikos. „Papildų Olimpas“ užtikrina prekių patikimumą ir aukštą produkcijos kokybę.

baneris papildu olimpas papildai

SVARBU! Papildų parduotuvė „Papildų Olimpas“ yra įkurta Telšiuose, tad jei gyvenate Telšiuose arba kur netoliese, pavyzdžiui Mažeikiuose arba Plungėje, siūlome Jums apsilankyti pačioje parduotuvėje, kur Jus aptarnaus specialistai, galintys atsakyti į bet kokį klausimą, susijusį su maisto papildais. Jei gyvenate toli nuo Telšių, arba užsienyje, nevenkite kreiptis į mus ir  kokybiškus maisto papildus užsisakyti internetinėje papildų parduotuvėje papilduolimpas.lt

Kontaktinė informacija:

Stasys Mankevičius, direktorius

Laisvės g. 3, Telšiai

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. | +370 613 76673