Arys logotipas

Apie mus:

UAB ,,A.ARYS IR KO‘‘ įmonė įsikūrusi Telšių mieste adresu Stoties g. 7 nuo 2002 metų savo veiklą pradėjo nuo elektrinių įrankių remonto. Sėkmingai vykdant veiklą įmonė po dviejų metų 2004 m. savo veiklą papildė statybos įrankių prekyba ir statybinės technikos nuoma.

UAB ,,A.ARYS IR KO‘‘ įsitvirtino Tėlšiuose ir didino siūlomų prekių asortimentą dėl šios priežasties 2009 metais šalia Telšių miesto Želvaičių kaime, Žarėnų g. 25 atidarė įmonės filialą, kur ėmė prekiauti sodo - miško technika.

Šiandien UAB ,,A.ARYS IR KO‘‘ sėkmingai dirba jau 13 metų, atstovauja tokius prekių ženklus, kaip: Bosch, Makita, Narex, Kawasaki, CastelGarden, Snaper, kitus gerai pasaulyje žinomus technikos gamintojus. Įmonė ne tik parduoda techniką, bet ir nuomoja bei remontuoja ją, todėl įsigijus prekę klientui nereikia sukti galvos, kur ją remontuoti ar gauti atsarginių dalių viską galima rasti vienoje iš mūsų parduotuvių.
Sodo ir miško technika
Akumuliatoriniai įrankiai
Įrankiai
Statybinė technika
Matavimo technika
baneris akumuliatoriniai irankiai
baneris irankiai
baneris statybine technika
baneris matavimo technika

 

atsarginiu daliu uzsakymas

 

Nerandate norimos prekės ar atsarginės dalies savo įrankiui ar technikai? Mes Jums galime padėti, bendraujame su didžiausiais Europos šalių atsarginių dalių tiekėjais.

 

 

tapkite iskirtiniais partneriais 

 Turite įmonę arba Jūsų vykdomai veiklai periodiškai reikia įrankių  remonto ar  susidėvėjusių, sugedusių įrankių keitimo  naujais Pasiūlysime Jums išskirtines sąlygas  pirkti profesionalius  darbo  įrankius

 

Visus įrankius ir techniką galite rasti ir mūsų parduotuvėje Telšiuose

Telšių r., Ryškėnų sen., Želvaičių km., Žarėnų g. 25

Parduotuves nuotrauka

Kontaktinė informacija:

Algirdas Arys

Telšių r., Ryškėnų sen., Želvaičių km., Žarėnų g. 25

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. | +370 640 66990

Daugiau informacijos internetinėje svetainėje:

apsilankyti internetineje svetaineje