Asociacija paminėjo šimtadienį

Daugiau kaip pusšimtis narių per šimtą dienų - reta organizacija gali pasigirti tokia sėkme. Telšių rajono smulkiųjų verslininkų asociacija neslepia savo ambicijų - jos prezidentas Algirdas Arys, džiaugiasi veikliais bendraminčiais susibūrusiais bendrai veiklai, minėjo, kad neilgai trukus ateis tas laikas, kai ši organizacija į savo gretas priims šimtąjį narį. 

Telšių rajono smulkiųjų verslininkų asociacijos šimtadienyje, prisiminti visi, kurie prisidėjo prie organizacijos kūrimo - tiek moraliai, tiek materialiai. Jiems iškilmingai įteikti padėkos raštai. 

Telšių rajono smulkiųjų verslininkų asociacijos nariai ne tik oficialiai minėjo organizacijos veiklos šimtadienį, tačiau ir mielai bendravo tarpusavyje, pailsėjo, papramogavo. 

Kaip teigė asociacijos atsakingoji sekretorė Vanda Žukauskienė, organizacija veikia pagal aiškia struktūrą. Veiklai vadovauja penkių asmenų prezidiumas, asociacijos nariai - labai mažų ir mažų įmonių vadovai pagal verslo kryptis yra susiskirstę į šešis skyrius. Jau yra numatyti ir artimiausi veiklos planai - žadama ne tik bendrauti, bet ir mokytis, kviestis konsultantus, gauti išsamią inforamciją. 

Telšių rajono smulkiųjų verslininkų asociacija jau turi įkūrusi ir savo būstinę Telšiuose, Džiugo g. 1, kur kviečia užsukti visus besidominčius asociacijos veikla ir galimybėmis. Asociacijos prezidentas A. Arys ragina smulkiuosius verslininkus jungtis prie bendraminčių, kad suvienijus pajėgas būtų galima ginti bendrus asociacijos narių interesus.