Smulkiųjų verslininkų veikla nenutrūksta ir sunkmečiu

Prajusią savaitę Telšių rajono smulkiųjų verslininkų asociacijos nariai rinkosi į neeilinį visuotinį rinkimų susirinkimą. Jame asociacijos prezidentas Algirdas Arys pateikė dvejų metų veiklos ataskaitą, iškėlė klausimus, apibendrino prezidiumo veiklą. 

Asociacijos nariai gerai įvertino asociacijos veiklą. Slaptu balsavimu antrai kadencijai asociacijos prezidentu išrinktas Algirdas Arys, o viceprezidentu - Pranas Žimkus. Išrinktas ir naujas prezidiumas:

  • Stefanija Baginskienė
  • Evaldas Balčiūnas
  • Stefas Saudargas
  • Stanislovas Jogminas
  • Stasys Pukšmys

Susirinkiem dalyvavo Telšių darbo biržos direktoriaus pavaduotojas Kazys Leščiauskas. Jis verslininkams pateikė informacijos apie šiuo metu vykdomas naujas programas, kalbėjo apie darbo biržos teikiamas lengvatas darbdaviams, išklausė ir įmonių vadovų nuomonę.

A.Arys informavo, kad asociacija spalio 21d. buvo oficialiai pakviesta į Seimo Ekonomikos komiteto posėdį. Jame buvo svarstomi Investicijų įstatymas. Ūkio ministro pristatytam projektui pritarta, kad kuo daugiau į Lietuvą būtų pritraukta užsienio kapitalo. Tačiau daug diskusijų sukėlė naujo mažmeninės prekybos įmonių nesažingų veiksmų draudimo įstatymo svarstymas, kurio projektą pateikė Ūkio ministerija. Pirmą kartą į naujo įstatymo svarstymą buvo atvykę prezidentūros atstovai.