Telšių rajono smulkieji verslininkai glaudžiai bendradarbiauja su Savivaldybe

Telšių rajono smulkiųjų verslininkų asociacijos prezidiumo nariai M.Vaškys,A.Arys,D.Česnauskis,T Žukauskas, A. Radavičius bei T.Zykas pasveikino merą V.Kleivą. Telšių rajono smulkiųjų verslininkų asociacijos prezidiumo nariai M.Vaškys,A.Arys,D.Česnauskis,T Žukauskas, A. Radavičius bei T.Zykas pasveikino merą V.Kleivą.

Praėjusią savaitę Telšių rajono smulkiųjų verslininkų asociacijos prezidiumo nariai lankėsi rajono savivaldybėje. Jie pasveikino tiesiogiai išrinktą merą Vytautą Kleivą, aptarė su juo bendradarbiavimo galimybes verslo srityje. Verslininkai tikisi, kad palaikant galudų ryšį su savivaldos atstovais bus pasiekta teigiamų pokyčių ir Tešių miesto žmonėms.

Telšių rajono smulkiųjų verslininkų asociacijos nariai nuolat aktyviai dalyvauja visuomeniniame gyvenime, glaudžiai bendradarbiauja su rajono valdžia. Siekdami tęsti pradėtus darbus, realizuoti naujus sumanymus, asociacijos prezidiumo nariai inicijavo susitikimą su meru V. Kleiva. Susitikę aptarėme savo norus, tikslus, problemas, kurias norėtume spręsti Telšių rajone. Susidėliojome gaires, kokiomis temomis rajono savivaldybė dirbsime ateinančiais metais. Tos temos įvairios: žadame kelti klausimą dėl reklaminių stendų kainų mažinimą, aiškinsimės rūpimus klausimus dėl nuotekų, komunalinių atliekų tvarkymo ir kitų temų, - pasakoja Telšių rajono smulkiųjų verslininkų asociacijos prezidiumo nariai.

Anot jų, viena rimtesnių problemų, apie kurią būtina kalbėtis, - pagal patentą dirbančių asmenų kontrolė, patentų išdavimo tesinio reglamento pakeitimai. Valstybės politika yra mažinti šešėlį, o mūsų manymu, Telšiuose pagal patentus dirbantiems žmonėms yra sudaroma puiki terpė šešėliui plisti. Pagal patentą dirbančių asmenų veikla čia beveik netikrinama, nes nėra kam, o ant smulkiųjų verslininkų pečių krinta visa našta. Siekiame lygios konkurencijos,- apie vyraujančias problemas kalbejo verslninkai. Telšių rajono smulkiųjų versliniinkų asociacijos prezidentas Mantas Vaškys pasidžiaugė, kad į kai kurias savivaldybės komisijas bus deleguoti ir asociacijos nariai. Tikimasi, kad nuolat sekant pasikeitimus ir kartu diskutuojant įvairiais klausimais bus lengviau pasiekti norimų tikslų.

Jaučiame, kad visada yra atsižvelgiama į mūsų išsakomas pastabas. Nuolatos diskutuodami stengsimės pagerinti verslo klimatą Telšiuose. Galimybė prisidėti prie priimamų sprendimų suteikia vilties, kad pasiekti rezultatai tenkins ne tik darbuotojus ir darbdavius, bet ir paprastus žmones,- kalbejo M. Vaškys ir asociacijos prezidiumo narys Tomas Zykas. Jie pridūrė, kad verslininkams palankios sąlygos kuriamos ir asociacijos viduje.

Nuo šių metu atsirado asociacijos rinkodaros specialisto pareigos. Jas einantis Andrius Radavičius, palaikydamas ryšį su įvairiomis įmonėmis ir institucijomis, ieško geriausių pasiūlymų, derasi dėl nuolaidų, nukreipia verslininkus tinkama linkme. Asociacijos nariams prireikus teikiamos ir teisinės paslaugos.

Norime kurti kuo palankesnę terpę verslui gyvuoti, gerinti verslo klimatą ir mums tai neblogai sekasi. Narys, priklausantis asociacijai, neabejotinai gauna materialinę naudą. Budami kartu galime pasiekti daug tikslų visuomeninėje srityje, prisijungti prie įvairių akcijų, padėti sunkiau gyvenantiems žmonėms,- veiklos tikslus vardijo asociacijos prezidentas. Js kviečia prie rajono smulkiųju verslininkų asociacijos prisijungti visus aktyvius verslininkus.